04-136 Warszawa, ul. Mlądzka 10

tel.: 22 610 56 41

e-mail: biuro@euromtg.pl

O nas

Grupa EURO MTG działa od 2005 roku

jako: wydawca internetowych serwisów tematycznych, biuro projektowe specjalizujące się w projektach obiektów usługowych, rolniczych i przemysłowych, firma wykonawcza obiektów usługowych, rolniczych i przemysłowych.

Grupa EURO MTG to jedno z ważniejszych wydawnictw internetowych, które działa w branży rolniczej, budowlanej, wnętrzarskiej, spożywczej oraz parentingowej. Portofolio serwisów poświęconych rolnictwu stanowią dwa duże portale: agrosukces.pl oraz agrobudownictwo.pl, które od początku ich istnienia zbudowały sobie silną pozycję na rynku. Projekty wydawnicze poświęcone tematyce budowlanej, wnętrzarskiej, spożywczej oraz parentingowej cieszą się dzisiaj ogromną popularnością wśród użytkowników oraz szacunkiem w środowisku wykonawców i profesjonalistów z branż.

Bazując na doświadczeniu w branży wydawniczym, specyfiki znajomości funkcjonowania serwisów internetowych oraz rynku reklamy w internecie, częścią działalności Grupy EURO MTG jest także planowanie działań reklamowych i komunikacyjnych w internecie oferując swoje usługi w kooperacji z Domem Mediowym ORION MEDIA GROUP jako Budowlany Dom Mediowy - BDM-net.

Grupa EURO MTG oferuje swoje usługi również jako biuro projektowe specjalizujące się wykonywaniu projektów obiektów usługowych, rolniczych i przemysłowych. Jesteśmy liderem sprzedaży gotowych projektów budynków rolniczych w polskim Internecie. Projekty na zamówienia indywidualne realizujemy szybko i przystępnej cenie. 90% naszej pracy z klientem odbywa się przez Internet.