04-136 Warszawa, ul. Mlądzka 10

tel.: 22 610 56 41

e-mail: biuro@euromtg.pl

Aktualności

Serwis wnętrzarski mieszkaniezpomyslem.pl w nowej odsłonie

W marcu 2015 portal wnętrzarski mieszkaniezpomyslem.pl, należący do portfolio serwisów Grupy EURO MTG, wystartował w nowej odsłonie.

Serwis zyskał nową szatę graficzną, której głównym atrybutem są duże, przyciągające uwagę zdjęcia. Pozwala to na lepsze przedstawienie prezentowanych w serwisie wnętrz, pomysłów aranżacyjnych, prduktów wykończeniowych czy przeglądów produktów.
Serwis wnętrzarski mieszkaniezpomyslem.pl w nowej odsłonie
Oprócz nowego layout`u mieszkaniezpomyslem.pl zyskało nowe działy: E-ARANŻACJE, STREFA KOLORU oraz ZRÓB TO SAM.

E-ARANŻACJE to dział, który skupia artkuły pokazujące głównie produkty bądŸ rozwiązania konkretnych firm w aranżacji – zdjęciowej lub jako materiał wideo.

STREFA KOLORU to baza artykułów zawierająca porady oraz setki aranżacji wnętrz, które usystematyzowane zostały według jednego klucza – jest nim kolor. Tak więc, osoby szukające wnętrz, w których ściany pomalowano, np. na kolor niebieski, znajdą w STREFIE KOLORU wiele inspiracji związanych z tym właśnie kolorem. Dzięki temu będą mogły porównać różne odcienie jednej barwy, sprawdzić jak wygląda ona w zestawniu z różnymi kolorami dodatków i wybrać najlepsze dla siebie zestawienie kolorów dla swoich wnętrz.

ZRÓB TO SAM to dział, w którym znaleŸć można artykuły pokazujące krok po kroku jak samodzielnie, przy użyciu prostych narzędzi wykonać, np. półkę do sypialni, etykiety na słoki kuchenne bądŸ wielkanocne ozdoby z drewna.

Data publikacji: 07.04.2015r.

>>> powrót do spisu aktualności