04-136 Warszawa, ul. Mlądzka 10

tel.: 22 610 56 41

e-mail: biuro@euromtg.pl

Aktualności

Współpraca medialna z marką RAUMPLUS

Portal wnętrzarski mieszkaniezpomyslem.pl został patronem spotkania dla architketów i projektantów organizowanego przez markę RAUMPLUS.

Spotkanie odbędzie się 3 września o godzinie 18:30 w Showroomie Burakowska.

Więcej o spotkaniu znajdziesz TUTAJ

Współpraca medialna z marką RAUMPLUS

RAUMPLUS to marka wyspecjalizowana w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń. Od ponad ćwierć wieku niemiecki producent rozwija i udoskonala systemy zabudowy wnętrz, drzwi i ścianek działowych, z których wiele zostało opatentowanych. Najwyższa jakość produktów jest dla RAUMPLUS priorytetem, który gwarantuje ściśle kontrolowana produkcja w fabryce w Bremen.

Testom podlegają poszczególne komponenty używane do produkcji oraz gotowy produkt. Sprawdzana jest wytrzymałość w codziennym użytkowaniu oraz odporności na warunki skrajne m.in. na uderzenie. Charakterystyczne dla stylu RAUMPLUS są eleganckie i delikatne linie, które tworzy aluminiowa konstrukcja szaf i garderób oraz luksusowe wykon╠üczenia. Nowatorskie wzornictwo i przełomowe rozwiązania w zakresie aranżowania przestrzeni przyniosły marce wiele nagród m.in. prestiżowy Red Dot za projekt garderoby Cornice.


Data publikacji: 21.08.2015r.

>>> powrót do spisu aktualności